Instagramda beğeni hilesi 2016

Instagram kullanımının psikolojik etkisi egoya hizmet etmesidir. Daha çok beğenilme, övülme, yeteneklerini gösterme, takip edilme istekleri instagram kullanımının temel sebebidir. Birçok kişi toplumda kendini ispatlamak için instagram fenomeni olmak istiyor. Beğenildiğini, takip edildiğini görmesi insana kendini hissettiriyor ve egosuna hizmet ediyor.

Instagramda çok fazla takipçiniz yoksa kısa sürede daha fazla kişiye ulaşmak için hile yöntemlerini kullanabilirsiniz ancak dikkat etmeniz gereken şey bu tur uygulamaların hesabınızın kapatılmasına neden olacağını bilmenizdir.

Instagramda nasıl beğeni kazanırım?

Uzun zamandan beri benim de kullanmış olduğum bir yöntem var ve yıllardır hiçbir sorun yaşamadım. Birçok uygulama şifrenizi ele geçirmeye çalışacak ya da instagram tarafından kapatılmasına neden olacaktır. Kendi kullandığım program yasal bir hile yöntemi olduğu için instagram tarafından tespit edilmesi zor. Program ise bu iş üzerinden para kazandığı için hesabınızı ele geçirmeye çalışmayacaktır.

Programın adı Gramblr ve sadece bilgisayar üzerinden kullanılabiliyor. Gramblr kullanımı sayesinde istediğiniz kadar beğeni kasma şansınız var. İsterseniz beğeniyi satın alabilir ya da beğendiğiniz kadar beğeni kazanabilirsiniz. İşlem otomatik olarak yapıldığı için her gün size binlerce beğeni şansı vermektedir.

Gramblr nasıl kullanılır?

gramblr.com/uploader sayfasından Windows için olan programı indirin ve çalıştırın. Programı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım dikkat etmeniz gereken tek şey saatte 1 fotoğraftan fazla yüklememenizdir, hatta günde 3-4 fotoğrafı geçmemenizi tavsiye ederim. Bu şekilde hesabınızın kapanma riski olmayacaktır.

Gramblr programını açın ve kaydolun. Kaydolduysanız sağ alttaki şimdi giriş yap seçeneğine tıklayarak giriş yapın. Giriş sayfasına fotoğraf sürükleyerek fotoğraf yükleyebilirsiniz. Fotoğrafı sürükledikten sonra gerekirse kırpın ve kaydet’e tıklayın. Devam et dedikten sonra sağ kutucuğa açıklama ve hashtag ekleyebilirsiniz.  Gönder butonuna tıkladıktan sonra Tebrikler! ÜCRETSİZ beğeniler alabilirsin! Seçeneğindeki evet butonuna tıklayın. Böylece 75 adet ücretsiz beğeni kazanmış olacaksınız.

Gramblr Türkçe bir program olduğu için kurcalayarak diğer özelliklerini keşfedebilirsiniz. Birçok güzel özelliği mevcut. İsterseniz daha önce yüklemiş olduğunuz bir fotoğrafa beğeni gönderebilirsiniz. Tabi hesabınızın gizli olmaması gerekiyor.

Sağ tarafta yer alan puanlar bölümünden beğeni göndererek puan biriktirebilirsiniz. Üst menüde yer alan kalp simgesine tıklayarak istediğiniz fotoğrafınıza istediğiniz kadar (puanınız kadar) beğeni gönderebilirsiniz. Yakınımdaki kullanıcılardan beğeni istiyorum (daha yavaş) seçeneğini seçerseniz daha çok Türk kullanıcıların beğenisi gelecektir.

Gramblr hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir