Telefondan Instagram hesap silme, kapatma ve dondurma

Telefondan Instagram hesap silme, instagram kapatma ve instagram dondurma

Instagram telefondan nasıl kapatılır, hesap silme 2016, tabletten hesap kapatma linki, aynı telefondan 2 farklı Instagram hesabı açma işlemi ve instagram telefondan nasıl dondurulur? Sorularının cevapları yazımızda yer alıyor.

Telefondan Instagram hesabı nasıl silinir?

Instagram hesabınızı silmeden önce iyi düşünün çünkü bu işlemin geri dönüşü yoktur. Instagram hesabınızı silmeniz durumunda takipçileriniz, takip ettikleriniz, direkt mesajlarınız ve fotoğraflarınız tamamen kaybolacaktır. Eğer hesabınızı silmekten emin değilseniz geçici olarak hesap dondurma işlemini uygulayabilirsiniz. Nasıl yapılacağını birazdan anlatacağım. Hesabınızı kesinlikle silmek istiyorsanız bunu yapabilmek için Instagram.com adresine gitmeniz gerekiyor. Android, ios ve Windows tabanlı akıllı telefon ve tablet uygulamaları ile hesap silme veya hesap kapatma işlemi gerçekleştirilememektedir. Telefondan Instagram hesabı silmek için direkt giriş linkine ihtiyacınız var. Aşağıdaki link ile hesap silme sayfasına ulaşabilirsiniz. Hesabınızı kapatmak için linke girdikten sonra giriş yapın.

Instagram hesap kapatma ve silme linki (kalıcı)

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Hesabını neden siliyorsun sorusuna “başka bir şey” diyerek şifrenizi girdikten sonra hesabımı kalıcı olarak sil butonuna dokunun.  Hesabınız kapatılmıştır.

Telefondan Instagram hesabı nasıl dondurulur?

Telefondan hesap dondurmak için internet tarayıcısını açın ve Instagram.com adresini açın. Hesabınıza giriş yapın ve profil sayfası için sağ üstteki kullanıcı adınıza dokunun.  Hesap sayfanızda iken profili düzenle butonuna dokunun. Sayfanın en altında yer alan hesabımı geçici olarak kapat yazısına dokunun. Hesabını neden kapatıyorsun sorusuna “başka bir şey” deyin ve şifrenizi girerek hesabınızı dondurun. Dondurulan hesaplara 24 saat boyunca girilememektedir. Bu süreden sonra tekrar şifrenizle girerek hesabınızı aktif edebilirsiniz.

Instagram hesap dondurma linki

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

 

“Telefondan Instagram hesap silme, kapatma ve dondurma” için 13 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.