Instagram’dan yeni uygulamalar ve son değişiklikler

İnstagram’da neler oluyor? Yöneticileri ve kurgucuları tarafından yeni nesil olarak adlandırılan hangi özellikler ekleniyor, hangi özellikler artık kullanılmıyor?

 

Aslında instagram ile ilgili merak edilen binlerce soru işareti ve uygulama var.

Tek tek herşeyi ele almak imkansız, biz de yiyoruz içiyoruz. Bizim de kendimize göre bir işlerimiz var. O nedenle bu yazımda siz okuyucularımızın da sayfaya yorum yaparak destek olabilecekleri bir konu açmak istedim. Bu yazımın altındaki yorum kısmından instagram’da yaşanan tüm aksiyonları tartışabileceğimiz, gelen giden özellikleri belirtebileceğimiz ve bilgi akışını hızlandırmak adına böyle bir yazı yazma kararı aldık.

Bir kaç özellikten bahsetmek gerekirse ;

  • Sarahah isimli program ile entegreli olarak çalışmaya başlayan yeni bir uygulama var ve insanlar birbirlerine merak ettiği soruları görünmeden buradan sorabiliyorlar, özellikle gençlerin birbirleriyle tanışmak için son günlerde tercihi Sarahah
  • Story özelliğini Snapchat’i bitirmek için getirdiklerini daha önceki yazılarımda anlatmıştım. Takip edenler iyi bilirler. Tahminlerim doğru çıktı ve snapchat kaç kişi kullanıyoruz artık? herkesle iletişimimizin kuvvetli olduğu yeri tercih ediyoruz. Bunun en büyük sebebi ise popilerizm.

Bu gibi özellikler eklendikçe ve öğrendikçe bu sayfa altına yorum olarak gönderebilirsiniz, yorumlarınızı inceleyip doğruluğunu da kontrol ettikten sonra instagram üzerindeki değişikliklere uygunluğunun ardından onaylanacaktır.

 

Okuyucularımızın da içerik anlamında katkıda bulunacağı bu tip yazılarımızı önümüzdeki günlerde çoğaltacağız.

Belki bu konu da dikkatinizi çekebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir