Instagramda uygulama erişim kaldırma yöntemi

Instagram kendi kendine takip yapıyor, başkalarına istek gönderiyor ya da buna benzer sizden habersiz hareketler gerçekleştiriyorsa hesap bilgileriniz ele geçirilmiş demektir. Genellikle instagram takipçi arttırma hilesi, beğeni hileleri, instagramda profilime bakanları görme, takipçi kazanma, instagram engel kaldırma, gizli hesapları görme gibi uygulama ve sitelere giriş yaptıktan sonra bu durum yaşanır. Bu tür uygulama ve sitelere kesinlikle instagram bilgilerinizle giriş yapmayın çünkü bunlar tamamen uydurmacadan ibarettir.

Peki bir hata yapıp giriş yaptıysanız nasıl kurtulabilirsiniz onu öğrenelim. Siz bu site ve uygulamalara giriş yaptığınızda uygulama erişimi vermiş oluyorsunuz bunu kaldırmak için ise mobil site ya da site üzerinden ayar yapabilirsiniz.

2016 instagram uygulama erişimi kaldırma linki

Bu link üzerinden iphone, android, windows farketmeden bütün mobil cihazlar(telefondan) ve bilgisayarlar üzerinden uygulama erişimlerini kaldırabilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/manage_access/

bu linkte tıklayın ve eğer giriş yapmadıysanız giriş yapın. Instagramın kendi sayfası olduğu için güvenebilirsiniz. daha sonra açılan sayfa izinli uygulamalar sayfasıysa listede uygulamaları görebilirsiniz. Eğer liste boşsa hiçbir uygulama erişimi yok demektir yani sorununuz bundan kaynaklı değildir. listeyi açtıktan sonra bilmediğiniz ve güvenmediğiniz bütün uygulamaların erişimini erişimi iptal et butonuna basarak kaldırın. uygulama erişimlerini kaldırdıktan sonra şifrenizi değiştirmenizi tavsiye ederim çünkü şifreleriniz de ele geçirilmiş olabilir.

şifrenizi nasıl değiştireceğinizi bilmiyorsanız aşağıdaki sayfadan bilgi alabilirsiniz.

Instagram şifremi unuttum şifrem çalındı

Instagramda uygulama erişim kaldırma yöntemi” üzerine 11 yorum

  1. farklı bir tarayıcıdan deneyin. telefondan giriyorsanız bilgisayardan deneyin ya da masaüstü sürümünü açmaya çalışın. şuan kontrol ettim çalışıyor.

 1. Ben hile yapmıştım şimdi artık o hileyi iatemiyorum ve sizin dediğinizi yaptığımda izin verilmiş uygulama yok diyo ne yapmalıyım

  1. izin verilmiş uygulama yok diyorsa hile devre dışı kalmıştır. İsterseniz şifrenizi de değiştirin böylece hesabınız daha güvenli olur çünkü bazı uygulamalar hesap şifresini kaydetmektedir.

   1. Bende de instrangram hesabına hiçbir uygulamanın erişmesine izin vermedin yazıyo ama fotoğraf begenemiyom nedeb

    1. Hesabınız engellenmiş olabilir. birkaç gün hesapta herhangi bir işlem yapmayın düzelir.

  1. hesap adınızı ya da numaranızı yapın bi bakayım. (Bu yoruma yazacağınız cevap yayınlanmayacaktır.)

 2. bende hayır butanonuna basamıyorum . bilgisayar ve telefondan da ayrı ayrı denedim.ama olmuyo . nasıl kaldırabilirim?

 3. Bende hayır butonunu tıklayamıyorum ve instegramadan istem dışı beğeni yapmaya devam ediyorum yardımcı olursanız sevinirim.teldende girdim bilgisayardanda tıklanmiyor hayır butonu.

  1. Bilgisayarda denedim çalışıyor. Yeniden deneyin olmazsa farklı tarayıcılarda (mozilla firefox, chrome) deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.