Instagramda fotoğraf ya da video silme nasıl yapılır?

Instagram fotograf resim silmeInstagram da fotoğraf ya da video silme nasıl yapılır? toplu fotoğraf silme yapılabilir mi? bilgisayardan instagram fotoğrafı silme nasıl yapılır? gibi soruların cevabını araştırdık.

Milyonlarca üyesi ile son zamanların en popüler fotoğraf paylaşım uygulaması olan Instagram’da fotoğrafları ve videoları silmek biraz zor. Instagram hesabınızdaki fotoğrafları ve videoları silmek isterseniz bunu sadece akıllı telefon ya da tabletlerdeki Instagram uygulaması üzerinden yapabilirsiniz. Bilgisayar (PC) üzerinden ya da web sitesi üzerinden fotoğraf ve video silemezsiniz.

Instagramdaki fotoğrafları ve videoları toplu olarak silebilir miyim? Hayır, toplu olarak ya da seçmeli fotoğraf ve video silme özelliği şuan için Instagram’da mevcut değil. Hesabınızı silerek ya da tek tek fotoğrafları ve videoları silerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Instagramdan fotoğraf ve videoları nasıl silebilirim 2016?

Ios veya android işletim sistemli akıllı telefon ya da tabletten Instagram uygulamasına giriş yapın. Sağ alttaki buton ile profil sayfanıza girin.  Açılan sayfada silmek istediğiniz fotoğrafa tıklayın. Sağ alttaki 3 nokta butonuna tıklayın. Açılan menüden sil yazısına tıklayın. Silmeyi onayladıktan sonra fotoğraf silinmiş olacaktır.

Herhangi bir konu da yardıma ihtiyacınız olursa yorum yaparak bize ulaşabilirsiniz.

“Instagramda fotoğraf ya da video silme nasıl yapılır?” için 10 yorum

    1. Bilgisayardan direkt olarak silemezsiniz. Bluestack ya da Nox Player kullanarak instagrama girebilir ve silebilirsiniz.

  1. instagramda daha önce sponsorlu vermiş olduğum postu silemiyorum yardımcı olabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.