Instagram web güncellendi

Bilgisayardan Instagram kullanmanın kolaylaştırılması için Instagram web yeni özellikler kazandı. Instagram web sitesinin eksik özellikleri yavaş yavaş güncellenmektedir. Hala beklenen özellikler ise instagrama bilgisayardan fotoğraf yükleme, bilgisayardan Instagram fotoğraf silme ve en çok istenen özellik instagram bilgisayar mesaj özelliğidir. Instagram DM mesajı atmak için uygulama kullanımını zorunlu kılmaktadır.

Bilgisayar’dan (PC) Instagram kullanıcılarına DM atma, fotoğraf silme ve fotoğraf yükleme gibi özellikler eklenmelidir.

Instagram bilgisayar giriş linki

Aşağıdaki link ile Instagram sitesine girerek bilgisayardan ziyaret edebilirsiniz. Instagram’a bilgisayardan kaydolma şansınız yok maalesef. Öncelikle Instagram kaydı yapmalısınız. Instagrama bilgisayardan kayıt olmak için BlueStacks 2 programını kullanmalısınız.

www.instagram.com

Instagram web’in yeni özellikleri

Yeni gelen güncelleme ile Instagram bildirim özelliği etkinleşmiş oldu. Böylece telefondan erişebildiğiniz kişisel bildirimleri Instagram web sitesi üzerinden yani bilgisayardan okuyabileceksiniz.

Yeni gelen özelliklerden birisi de kişileri keşfet butonu oldu. Yakın arkadaşlarınızı bulabilmeniz için geliştirilen özellik sayesinde tanıdığınız kişileri takip edebilirsiniz.

Instagram son dönemlerin en popüler uygulamalarından birisidir. Facebook’un satın aldığı Instagram yakın zamanda yeni güncellemeler beklemektedir. Sık sık güncellenen Facebook sitesi gibi Instagram sitesinde de gelişmeler olacağına inanıyoruz. Sosyal medyada rekabet ortamı hızla gelişmektedir, diğer uygulamaların atak yapması bu özelliklerin gelmesine neden olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir