Instagram toplu fotoğraf silme nasıl yapılır?

Instagram toplu fotoğraf silme nasıl yapılır?

Bildiğiniz gibi Instagram birden fazla fotoğraf silmeye izin vermiyor. Her fotoğrafı tek tek silmek gerekiyor. Instagram hayatına yeniden başlamak isteyenler için bu bir handikap yaratıyor. Bütün fotoğrafları silmek için şuan için uygulama ya da site kullanımı gerekmektedir.

Ios işletim sistemli Iphone, Ipad ya da Ipod ile fotoğrafları silebilmek için cleaner for Instagram adlı uygulama mevcut. Bu uygulamayı kullanarak toplu fotoğraf silme, toplu beğeni silme ve toplu unfollow takipçi bırakma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Android sistemli akıllı telefonlardan ya da bilgisayardan fotoğraf silme işlemi ise henüz yapılamamaktadır. Fotoğrafların tamamını silerek yeni bir hesap oluşturmak için Iphone telefona cleaner for Instagram uygulamasını App Store üzerinden yükleyin ve Instagram hesap bilgilerinizle giriş yaparak temizlik işlemini gerçekleştirin. Uygulama ile işiniz bittikten sonra uygulamayı telefondan silin. Instagram hesap şifrenizi değiştirin ve Instagram hesap ayarları kısmından uygulamalar sekmesine gelerek cleaner for Instagram için verilen uygulama iznini kaldırın. Bu şekilde hesabınız güvencede kalmış olacaktır.

Instagram da profiline bakanları görme

Instagram üzerinden profiline bakan kişileri görme gibi bir seçenek henüz mevcut değil. Profil ziyaretçilerini ve profiline bakanları görme iddiasında olan uygulama ve sitelere güvenmeyin. Bu şekilde bir istatistik yapabilecek izne sahip değillerdir. Bu sebeple bu uygulamalar hesap bilgilerinizi ele geçirmek amacıyla hazırlanmıştır. Bu tür uygulamaları ve siteleri kullanmamaya özen gösterin. Sonucunda hesap bilgilerinizi kaybedebilir ya da hesabınız üzerinden isteiğiniz dışında takipçiler edinme ve reklam mesajları atma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

 

“Instagram toplu fotoğraf silme nasıl yapılır?” için 7 yorum

  1. Istagram’da paylaştığım 2 fotoğraf Google arama sonuçlarında çıkıyor bu 2 fotoğraf ‘ı silmek istiyorum.
    LÜTFEN BANA YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? ?
    ACİLL

    1. birisi hesabınıza girmiş ve silmiş olabilir ya da bazı kişilerde bu sorun yaşanıyor. instagrama sorun bildir yaparak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.