Instagram takipçi siteleri 2016

Instagramda ne kadar çok takipçiniz varsa egonuz o kadar fazla artacaktır. Bunun yanı sıra reklam ve Instagram butikleri için takipçi sayısının önemi çoktur. Instagram da takipçi kazanmak için Instagram takipçi kasma, Instagram takipçi siteleri, instagram beğeni hilesi, Instagram takipçi arttırma, Instagram takipçi kazanma, Instagram takipçi hilesi mobil, instagram takipçi arttırma siteleri ve Instagram takipçi hilesi ücretsiz gibi aramalar yapılmaktadır.

Instagramda en başarılı takipçi kazanma yöntemi karşılıklı takip yöntemidir. Takipçi satın alma ve takipçi hileleri hesabınızın kapatılmasına, çalınmasına ya da ele geçirilmesine sebep olabilir. Bunun yanı sıra kazandığınız takipçiler sizi kısa süre sonra takipten çıkartacaktır. Karşılıklı takip, geri takip ve takibe takip gibi yöntemlerde ise daha kalıcı sonuçlar alındığı gibi hesabınızın çalınma riski yok, kapatılma ihtimali ise çok düşüktür.

Instagram takipçi kasma siteleri hakkında ufak bir araştırma yaptık. Kullanmak isteyenler aşağıdaki listeden faydalanabilir ancak baştan belirtelim. Bu siteleri kullanmak hesabınızın çalınmasına, kapatılmasına, hesabınızdan reklam mesajları atılmasına ya da sizden habersiz olarak başkalarını takip etme gibi sonuçlara neden olacaktır.

Güncelleme

Instagramda takipçi kazanma ve arttırma sitelerinin güvenli olmadığı gerekçesiyle listedeki bütün adresleri silmek zorunda kaldık. Instagram takipçi siteleri adı altında hazırlanan ücretsiz sitelere giriş yaptığınızda sahte Instagram giriş sayfası ile karşılaşıyorsunuz. Bu sayfada giriş yaptığınızda hesap bilginiz ilk olarak site sahibine gidiyor. Daha sonra takipçi kazansanız bile hesabınızı anında elinizden alabilirler. Bu tür sitelere hesap bilgilerinizi girmeyin. Instagram hesap çalma yöntemi olarak kullanılan bu yöntemler bilinçsiz kişilerin hesaplarının çalınmasına neden olmaktadır.

Ücretli takipçi satın alma yönteminde takipçileriniz kısa süre içinde takipten çıkacaktır. Her gün milyonlarca hesap donduruluyor ve kapatılıyor, bu açıdan takipçileri para ile satın almak pek mantıklı değil. En iyisi karşılıklı takip yöntemi, fenomen hesaplara reklam verme ve Instagram çekilişleri yöntemleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir