Instagram takipçi arttırmak ve popüler olmak

Instagram takipçi arttırmak ve popüler olmak

Instagram durdurulamayan bir uygulama haline geldi. Eskiden tuvalette deterjan kutularının arkasını okuyan nesil şimdi Instagram’da kim ne paylaşmış onu takip ediyor. Instagram takipçi arttırmak için bazı yöntemler var. Öncelikle şu soruyu sormamız lazım. Tam olarak neyi amaçlıyorsunuz, butik hesabı açmak, kendi egonuzu tatmin etmek, reklam yapmak, fenomen olmak ya da hesap satışı yapmak.

Eğer butik açmak istiyorsanız ve hızlı bir giriş yapmak istiyorsanız, hesap satışı yapan ve binlerce üyesi olan hesaplardan satın alabilirsiniz. Ancak alışveriş konusunda dikkatli olun güvenilir kişileri bulmaya çalışın. Takipçi satın almayın, satın alınmış takipçilerin kimseye faydası olmaz. Şu olabilir, butik hesabınızın reklamını büyük Instagram hesaplarında yayınlatabilirsiniz.

Fenomen yani ünlü olmak istiyorsanız, bu sizin içinizde olmalı, insanları arkanızdan sürükleyecek bir potansiyeliniz ya da uzmanlığınız olmalı. Eğer böyle bir özelliğiniz yoksa fenomen olamazsınız.

Hesap satışı. Eğer hesap açıp takipçi kasarak bu hesapları satmak isterseniz biraz çalışmanız gerekiyor. Kazandıran hesap, kazandırıyor, takipçi hesabı gibi bir ad ile Instagram logolu bir hesap açarak takipe takip yapan kişileri takip etmelisiniz. Biraz zaman alacak ama sonunda binlerce takipçiniz olabilir.

Ego tatmini. Kendi fotoğraflarınızı paylaşarak bunların beğenilmesinin yorumlanmasını istiyorsanız biraz zor ama zamanla olabilecek bir şey. Bunun için yine takibe takip yapan kişileri takip ederek kullanıcı sayınızı arttırmalısınız. Farklı fotoğraflar paylaşmalısınız. İnsanların yoğun olduğu zamanlarda ve günde 3-4 tane fotoğraf paylaşmalısınız. Bol bol etiket kullanmalısınız. Kolay gelsin

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.