Instagram online olanları görme

Instagram son günlerde sık sık güncelleme yapar oldu. Instagramda çevrimiçi olanları görmek mümkün mü?

karşınızdaki kişinin o an instagramda olup olmadığını merak ediyorsanız artık öğrenebilirsiniz. Instagramda bir kişinin online olup olmadığını görmek için yapmanız gereken basit bir olay var ancak o kişiyi takip ediyor olmanız gerekiyor. Yani stalkerlar için üzücü haber, takip etmediğiniz kişinin çevrimiçi olup olmadığını göremezsiniz.

instagram online görme özelliği şuan için yeterli olmasa da ilerleyen zamanlarda daha kullanışlı bir formda olması bekleniyor. Kısa süre önce mesaj kutusuna baktığınızda karşınızdaki kişinin online olup olmadığını görebiliyordunuz ancak şuanda bu özellik tam anlamıyla çalışmıyor.

Peki bir kimsenin online olup olmadığını nasıl anlarız?

Takip ettiğiniz kişilerin online olup olmadığını görmek için arama simgesine dokunun ve merak ettiğiniz kişinin kullanıcı adını yazın. çıkan listede kişinin profil fotosu yanında mavi nokta varsa o kişi şuan instagramda demektir. Tabi bu özellik çok kısa süre içinde instagrama giriş yapmış kişileri gösteriyor. yani bu simgeye bakarak kesinlikle şuan instagramda geziyor demek değildir.

“Instagram online olanları görme” üzerine 2 yorum

  1. instagramda hikaya paylasa biliyorum fakat arkadaşlarımın paylaştığı hikayeleri göremiyorum neden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir