Instagram için fotoğraf düzenleme uygulamaları

Instagram için fotoğraf düzenleme uygulamaları

Instagramda daha çekici ve fotojenik pozlar için bu uygulamalar bir göz atın. Android ve ios sistemli akıllı telefon için geliştirilen uygulamalar ile fotoğraflara efekt verme, düzenleme yapma, fotoşop, yazı yazma gibi isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Piclab

Çektiğiniz fotoğrafları tek tuşla aynı anda birden çok sosyal medya hesabında paylaşma uygulamasıdır. Aynı anda Instagram, Twitter, Facebook gibi sitelerde fotoğrafları kolayca paylaşma şansı vardır. İlk önce Iphone için Ios sistemi için üretildi ve appstore üzerinden milyonlarca kez indirildi. Fotoğrafa yazı ekleme, efekt verme, filtre, maskeleme, kolaj, çizim kalemi gibi özellikleri ile artık android için de hazır durumda.

Phonto

Fotoğraflara sözler ekleyerek anlamlandırma kazandıran bir uygulama. Özel fontları sayesinde çekici fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor. Yazı ekleme konusunda yoğunlaşmış ve bu konuda en iyi uygulamalardan birisidir.

Pıxlr-O-Matıc

Fotoğraflara çerçeve ekleme, Retro ve klasik efektler verme konusunda yıllardır online hizmet veren bir sitenin uygulaması. Kullanıcıları tarafından çok yüksek puanlar alan uygulama sanatsal fotoğraflar çıkarmak için iyi bir seçim.

Snapseed

Fotoğraflara efekt verme, sivilce ve lekeleri temizleme, çerçeve ekleme, hdr modu, kesme, kırpma, vinyet, lens bulanıklığı, dramatik, eskitme ve retrolüks gibi bir çok özelliği olan fotoşop yani fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

İnstmessage

Instagramın özel mesaj gönderme yani DM direkt mesaj özelliği olmadan önce kullanıcılar arasında mesajlaştığı bir uygulamaydı.

Retrica

Artık bilmeyen yoktur herhalde. En popüler fotoğraf çekme uygulamalarından birisi. Efekt verme, filtre ekleme, vinyet, kolaj, zamanlayıcı, gibi bir sürü özelliği mevcuttur.

Photo grid – kolay uygulaması

Tek bir kare içinde 3 – 4 adet fotoğrafı birleştirmenize yardımcı olacak bir uygulama

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir