Instagram hikaye özelliği nasıl kullanılır?

Instagramda yapılan güncelleme ile artık Snapchat gibi sayfanıza hikaye ekleyebilirsiniz. Instagramda hikaye nedir? isim olarak Türkçede saçma bir anlama gelse de şöyle açıklayabiliriz. herhangi bir paylaşımı 24 saatliğine paylaşmaktır. yani anlık paylaşımlarınızı hikaye ile arkadaşlarınıza ulaştırabilirsiniz.

Instagramda hikaye özelliğini gören takipçileriniz eğer izin verirseniz size mesaj atabilir ancak yorum ya da beğeni alma gibi bir olay yok. Instagramda paylaştığınız hikayenin kaç kişi tarafından ve kim tarafından görüntülendiğini görebilirsiniz. isterseniz paylaştığınız hikayenin herkes tarafından görülmemesini sağlayabilirsiniz. hikayenize bakanları görebilme özelliği sayesinde stalker yani sizi gizli gizli izleyenleri tespit edebilirsiniz.

instagramda hikaye oluşturma nasıl yapılır?

öncelikle instagram uygulamınız son sürüme güncellenmiş olmalıdır. Instagram uygulamasını açın ve sol alttaki ev simgesine dokunun.sol üstte daire içinde artı işareti yer alıyor. Bu simgeye dokunun ve paylaşmak istediğiniz fotoğrafı çekin. şimdi fotoğrafın üzerine istediğiniz yazıyı yazabilir ya da karalama yapabilirsiniz. sağ üstteki Aa yazısına ya da kalem simgesine dokunarak fotoğraflara istediğinizi yazabilirsiniz. Kalem seçeneğine dokunduğunuzda üç farklı kalem tipi ve onlarca farklı renk bulunuyor. renklerin tamamını görmek için tutup kaydırmanız yeterlidir. fotoğrafı hazırladıysanız bitti yazısına dokunun ve yukarı ok butonuna dokunun.

instagram hikaye nasıl silinir?

Hikayenizi sol üstteki profil fotoğrafınıza dokunarak görebilirsiniz. sağ alttaki üç nokta simgesine dokunarak silebilir, kaydedebilir yada düzenleyebilirsiniz. instagram hikaye fotoğrafları 24 saatin sonunda otomatik olarak silinecektir.

instagramda hikaye gizleme nasıl yapılır?

instagramda paylaştığınız hikayeye dokunun ve sağ alttaki üç nokta simgesine dokunun. hikaye ayarlarını seçtikten sonra hikayeyi gizle yazısına dokunun. hikayenizi gizlemek istediğiniz kişileri seçip onaylayın.

ayrıca bu sayfa üzerinden hikayenize cevap gönderebilecek kişileri seçebilirsiniz.

Instagram hikaye videosu kaç saniye?

instagramın hikayeler özelliği ile paylaşılan video süresi en fazla kaç saniye olur diye merak edenler için instagram hikaye video uzunluğu en fazla 10 saniye kadardır. 10 saniyelik videolar çekebilir ya da daha önce çektiğiniz videolardan 10 saniyelik bölüm yayınlayabilirsiniz.

Instagram hikayede eski bir fotoğrafı paylaşmak 

instagramda önceden çekilmiş bir fotoğrafı ya da telefonda kayıtlı eski bir resmi paylaşmak istiyorsanız yapmanız gereken küçük bir hile var. instagram hikaye özelliğine girdiğinizde sadece son 24 saatte çekilmiş ya da yüklenmiş fotoğraflar görünüyor. Yani eskiden çektiğiniz bir fotoğrafı paylaşmanıza izin vermiyor. Eski bir fotoğrafı ya da instagram sayfanızdaki bir fotoğrafı yeniden paylaşma için şu yöntemleri uygulayabilirsiniz.

En basit yöntem screenshot yani ekran görüntüsü almaktır. paylaşmak istediğiniz fotoğrafın ekran görüntüsünü aldığınızda snap hikaye bölümünde paylaşabilirsiniz. birçok telefonun screenshot almak için kısayol tuşu bulunuyor bilmiyorsanız google’dan öğrenebilirsiniz.

diğer yöntem ise fotoğrafı kopyalamak yani telefonunuzda var olan fotoğrafı bulun ve kopyala diyerek farklı bir klasöre kopyalayın. Bu aşamadan sonra instagram hikaye bölümünden eski fotoğrafı paylaşabilirsiniz.

Instagram hikayesi hemen geçiyor okuyamıyorum

Instagram hikayedeki yazıları okuyamıyorum hemen kayboluyor diyenler için çözüm yöntemi tabi var. Herhangi bir hikayeye istediğiniz kadar bakmak için hikaye ekrana gelince ekrana basılı tutmanız yeterli. Ekrana basılı tuttuğunuz sürece sonraki hikayeye geçmeyecektir ve istediğiniz kadar hikayeye bakabilirsiniz. Hikayedeki uzun yazıları okuyamıyorum diyenler için çözüm olacaktır. Hikaye süresini arttırmak için hikayeyi izlerken ekrana basılı tutun.

Hikayeye sticker, etiket ve emoji eklemek

Hikayeye artık emoji resim, ifade gibi birçok farklı şey ekleyebiliyorsunuz. Konum ve saat ekleme özelliği de geldi. Hikaye için fotoğrafı seçtikten sonra üst kısımda yer alan kare içinde gülücük simgesine dokunun ve istediğiniz öğeyi seçin.

“Instagram hikaye özelliği nasıl kullanılır?” üzerine 202 yorum

  1. instagram uygulamanız güncel değildir ya da kullandığınız cihazın yazılım sürümü eskidir. örneğin eski android telefonlarda çalışmayabiliyor.

  1. instagram uygulamasındayken sol üstteki artı simgesine dokunarak peşpeşe fotoğraf ekleyebilirsiniz.

  1. hikaye üzerinde sadece son 24 saat önce atılmış, çekilmiş ya da düzenlenmiş fotoğrafları atabilirsiniz. Ben eski fotoğrafları yeniden paylaşmak için fotoğrafı önce bilgisayara sonra yeniden telefona atıyorum. Fotoğrafı telefonda düzenleyip yeniden kaydetmek de işe yarayabilir ya da farklı bir telefona atıp o telefondan geri almak gibi.

  1. hikayenin kaç kez izlendiği sadece profil sahibi tarafından görülebilir ve kapatılamaz.

  1. Hesabınızı gizli hesap yaparsanız sadece takipçileriniz görecektir. Açık hesaplarda bu mümkün değildir sadece hikaye üzerinden mesaj atılmasını istemiyorsanız. Hikayenize dokunun ve sağ alt köşedeki üç nokta simgesine dokunup hikaye ayarlarını açın. mesaj yanıtlarına izin ver bölümünü takip ettiğin kişiler ya da kapalı olarak seçin.

 1. Hikayemi görenlerin sırası dağınık çıkıyor ve hep en üstte aynı arkadaşlarım cikiyor sebebi nedir

  1. algoritmanın neye göre çalıştığını bilmiyorum ama son görenler üst sıralarda çıkıyor.

 2. Merhaba, yazılarım büyük boyutta oluyor ancak başka hikayelerde küçük ya da farklı yazı tipi kullanıldığını gördüm bu Nasıl olabiliyor?

 3. alternatif klavye uygulamaları ile olabilir ya da farklı programlarla yapılıyordur. Resmi uygulamada yazı tipi ve boyutu standart.

  1. eski telefonlardan video atarken böyle sorunlar oluşabiliyo. yapableceğiniz birşey yok, yazılım güncellemesi yapmayı deneyin. android sürümünden ya da telefondan kaynaklı oluyor.

 4. Merhaba arkadaşımın hikayesine bakıyorum ancak sonra yine kırmızı yani bakmamışım gibi görünüyor bu neden olur?

 5. Hikaye kendiliginden silindikten sonra o hikayeye bakanlar gorunebilir mi kisinin kendisi tarafından yoksa eski hikayeler kişide kayıtlı mı kalıyor

 6. Benim telefonumda arkadaşlarımın hikayeleri açılmıyor..karanlık gösteriyor..acaba neden

  1. telefonunuz eski modelse olabilir ya da internetiniz çok zayıftır. telefonunuzu fabrika ayarlarına almayı deneyin ve uygulamaları yeniden yükleyin. Bir sorun varsa ortadan kalkacaktır.

 7. Ya ben cok samimi bir arkadaşımın hikayesini gizledim tekrar acmak istiyorum lütfen yardım edin

  1. instagram uygulamasında sağ üstteki üç nokta simgesine dokunun ve ayarlar sayfasına girin. Hesap bölümünde en üstte yer alan hikaye ayarları bölümünden hikayeyi gizle sekmesine dokunun. Engellediğiniz kişiler en üstte yer alacaktır. Eğer yoksa arama bölümüne yazarak bulun ve mavi tiki kaldırın ve onaylayın.

   1. Benim telefonumda Instagrama attığım hikayeler hemen kayboluyor sanki hiç atmamışım gibi ve arkadaşlarımın hikayeleri siyah ekran olarak görünüyor açılmıyor daha önce böyle değildi iki gündür böyle oluyor anlam veremedim neden acaba ?

 8. Birinin hikYesine bakmak istiyorum ama o kişi bende engelli hikayesini benim izlediğimi görebilir mi

 9. Sorun telefonunuzdan kaynaklı olabilir. Eski model telefonlarda ya da bazı modellerde sorun olabiliyor.

 10. Takip etmediğim ve bni takip etmeyen birinin hikayesi bnim ana sayfamda nasıl görüntülenebilir? Bazı telefonlarda source sayfasında herkesin hikayeleri var biliyorum fakat bnde böyle bi uygulama da yok. Bnim için önemli bi soru yanitlarsaniz sevinirim..

  1. sourca sayfasında çıkan hikayeler instagram uygulamasının algoritmasına göre çıkıyor yani normal şartlarda takip etmediğiniz birisinin hikayesini göremezsiniz. fake hesap açıp takip edin.

 11. Hikayede resmimi bir kisinin kac kere goruntuledigine bakabilirmiyim belki birden fazla goruntuledi hikayemi bu mumkun mu

 12. Takipleşmediğim birinin instagram story sine baktığım zaman karşı taraf benim baktığımı listesinde görebilir mi? Adım listesinde çıkar mı?

 13. Birbirimizi takip etmedigimiz arkadasim beni hikayesinde engellerse yinede profilini (herkese acik) gorebiliyormuyum.

  1. Yazıyı seçtiğinizde alt kısımda renk skalası açılmıyor mu? Renklerin üzerine dokunduğunuzda renk değişecektir.

 14. Benimki biraz köşeli.başkasının hikayesi olup olmadığını nasıl anlarız,nasıl görebiliriz?

  1. O kişinin profiline girdiğinizde profil fotoğrafının etrafında kırmızı bir halka varsa hikayesi var demektir. Profil fotoğrafına dokunduğunuzda hikayesini görebilirsiniz.

 15. Merhaba eskiden hikayeme en son bakan isimler sırasıyla en üste çıkarlardı. Bakan sayısı arttıkça listenin başı değişirdi. Şimdi listenin başı hep aynı kalıyor numara artsa bile. Arkadaşlarım hep en üstte. Neden öyle oluyor acaba

  1. instagram ayarlarını her gün değiştiriyor. Başkasının takip edenler sayfasına baktığınızda da tanıdığınız kişilerin ya da tanıyabileceğiniz kişilerin çıktığını görebilirisiniz.

    1. sadece son 24 saatte paylaşılan hikayeler görülebilir. Eski hikayeler otomatik olarak siliniyor.

  1. Yeni güncelleme ile en üst sırada arkadaşlarınız, daha önce aradığınız kişiler ya da mesajlaştığınız kişiler çıkıyor. o sıranın geri kalanı iste son bakan kişiye göre listeleniyor.

 16. İnstegramda sadece yazi nasil yazılır. Foto ustune yazilan yaziyi demiyorum. (Mesela iyiki dogdun diye siyah bi ekranda )

  1. örneğin; Telefonun kamerası masaya gelecek şekilde masaya koyun ve fotoğraf çekin, kameraya görüntü gitmeyeceği için arka plan siyah olacaktır. Karanlık bir odada fotoğraf çekmek gibi, umarım anlatabilmişimdir.

  1. Sıralama sistemi değişti, artık en üstte son mesajlaştığınız, aradığınız ya da tanıyor olabileceğiniz kişiler çıkıyor.

 17. merhaba, ben hikayemi yayimladim fakat atiyorun x kişisi hikayeyi 8 kisi goruntulerken en ust siradaydi ama 35 kisi goruntuledikten sonra da en ust sirada kaliyor neden acaba ? neye gore siralaniyor hikayeme bakanlar

  1. son mesajlaştığınız ve aradığınız ya da tanıyor olabileceğiniz kişiler üst sırada çıkıyor.

 18. Birinin instagram hikayesinsen screenshot aldigimda snapchatte oldugu gibi ona haber gidiyor mu?

  1. hayır gitmiyor ama birinin hikayesine baktığınızda o kişi hikayeye bakanlar listesinden isminiz görebiliyor.

 19. Hikaye atlamak nasil oluyor 1 kiside diyelim 5keZ paylasmis gun icinde sadece bastaki ve sondakine gorulen isim cikabiliyor bu nasil oluyo ortadakileri nasil atlicaz

 20. ne demek istediğiniz tam anlamadım. Ortadaki hikayeleri göremiyorsanız o kişinin profiline girip hikayesine bakmayı deneyebilirsiniz.

 21. Instagram hikaye bolumunu hic kullanmadigim halde arkadaslariminhikaye kisminda paylastigi fotolara bakarsam benim baktigimi gorebilirlermi

 22. Yaa benim takipcilerim cok ve bazilarinin hikayesine bakmak istemiyorum bunu nasil cozebilirimm bakmakk istemiyorum bazi kullanicilarin hikâyelerinii

 23. Hikayeni görenler sıralaması neye göre sıralanır çünki saattle bi alakası yok ilk gören aralaeda olabiliyo mesela profilinle en çok iletişime geçenler sıralaması gibi birşeymi

  1. evet daha önce mesajlaştığınız ve ismini aradığınız kişiler üst sırada yer alıyor.

   1. Merhaba. Ben instaqram hesabima giriş yapamıyorum. Ben instaqram da ismimi değiştirdim. Ona göre ola bilermi? Şimdi instaqram da şifrenide yazıyorum ama gire bilmiyorum

 24. Merhaba , bir kisinin hikayeyi kac defa goruntuledigi anlasilabiliyor mu ve saat kaçta baktigi, yoksa ne zamanlar ve kac defa bakarsa baksin sadece 1 goz isaretimi oluyor o kisinin ismine ait?
  Tskler

 25. Diyelimki birisi 5 tane hikaye atmis 1.yi izledik 2.yi izledik ama 1.yi tekrar izlemk istiyoruz onu nasil yapcaz bi turlu yapamadn

 26. Merhaba instagram hikayelerinde izleyen kişi listesi sıralaması sürekli değişiyor bu neye göre değişiyor acaba

 27. en üst sırada daha önce mesajlaştığınız ya da ismini arattığınız kişiler yer alır.

 28. İnstegramda arkadaşımın hikayesi açlmıyodu bende üstüne basıp hikayesini gizle yaptım bunu nasıl açabilirim .

 29. hikayemi gören biri bunu gizleyemiyordu. bununla ilgili bir güncelleme oldu mu? hala gizlenemiyor mu?

 30. Hikayesinde beni engelleyen biri benim hikayemi izlediğinde bende görünür mü? İzleyen 40 gözüküyor kim izledi diye baktığımda 39 oluyor o kişiyle alakası var mı?

 31. Hikaye kısmıma eskiden çektiğim fotoğrafı koyamıyorum sadece o anki çekeceğim fotoğraf oluyo galeri yok yani bilginiz var mı ?

  1. fotoğrafı kopyalayıp farklı bir klasöre yapıştırın ya da ekran görüntüsü alın. Bu işlemden sonra hikaye galerisinde görünür.

 32. İnstagram hikayemde boomerang özelliği çalışmıyor farklı hesaplara giriş yaptığımda problem yok fakat kendi hesabımda çalışmıyor

  1. Hikayeyi paylaştıktan sonra hikayenize dokunun alt kısımda kaç kişinin baktığı yazıyor, bu sayıya dokunduğunuzda kimlerin baktığını görebilirsiniz.

 33. hikayelerde en üst sıralarda daimi kalanlar için son mesajlaştığınız ya da profiline girdiğiniz kişiler olabilir demişsiniz ama bende bi x kişisi var ne mesajlaşıyorum ne profiline giriyorum ama o hep en üstte duruyo kim bakarsa baksın. hatta bi ara üçüncü sıralaya düştü aynı gün içerisinde tekrar hikayeme bakanlara baktığımda yine birden en üst sıralamaya geçti. aşağıdayken tekrar yukarı çıkmış olması hikayeme tekrar baktığını mı gösterir ya sürekli beni takip ettiğinden mi mesajlaşmadığımız halde en üst sırada ?

 34. hikayedeki en üstte daimi kalan kişiler için son mesajlaştıklarınız ya da profiline baktığınız kişiler olduğunu söylemişsiniz ama bnde bi x kişisi var ne mesajlaşıyoz ne profiline bakıyom ama o hep en üstte. hatta dün üçüncü sıraya düşmüştü sabah hikaye sıralamama bakınca tekrar en üst sıraya çıktığını gördüm. şimdi bu kişi benim hikayeme tekrar mı bakmış oluyo ya da profilimde mi geziniyo da hep en üstte. adam düşşe bile aşağı sıraya tekrar geri çıkıyo nasıl iş anlamadım

 35. Bu konuda net bilgim yok deneyip test etmek lazım. Kullanıcı adınızı yorum olarak yazın ben kendi profilimden sizin hikayenize bakayım böylece test edebiliriz. Kullanıcı adınızı yayınlamayacağım.

  1. son mesajlaştığınız ya da aradığınız kişilere göre sıralanıyor. Geri kalan isimler ise son bakan kişiye göre sıralıdır.

 36. Merabalar benim stories hikaye kismimda bakanlarin siralamasi hep ayni en bastaki arkadasla mesajlasmadim bile ama hep ayni peki bu sira bizim en cok stalkladigimiz siraya goremi yoksa bizi stalklayan siraya goremi sekilleniyor.

 37. hayır emin değiliz, tamamen tecrübeye dayalı tahmin, ayrıca algoritma sürekli değişiyor şuan durum ne bilmiyorum.

   1. instagram tarafından otomatik olarak belirleniyor ama tahminlerime göre üzerinde yazı olan hikayeler daha uzun gösteriliyor.

 38. 3 4 gündür kimin hikayesine baksam siyah ekran çıkıyor fotoğraf veya videoyu artık açmıyor. İnstagramı kaldırdım tekrar yükledim fakat sorun düzelmedi sizce sebebi nedir?

  1. Telefondan kaynaklı olabilir emin değilim, isterseniz telefonu fabrika ayarlarına almayı deneyin.

 39. Hikaye kısmında yayınlanan videolar otomatik olarak sessiz başlıyorlar. Sadece ses açma ve kapama tuşuna basınca videonun sesi açılıyor. Otomatik olarak sesli başlamasını nasıl sağlayabilirim? Zaten 10 saniye video. Tuşa basana kadar yarısı gidiyor videonun. Sonra profiline girip oradan bir kere daha izlemek zorunda kalmak çok can sıkıcı olmaya başladı artık.

  1. Şuan denedim videolar otomatik olarak sesli açılıyor. Bunu açıp kapatmak için bir seçenek yok şuan için.

 40. Benim ve benle birlikte bir çok kişide ortak olan bir sorunumuz var. Hikaye bölümünde hiç bir arkadaşımın hikayesi açılmıyor siyah ekran ve ekranın ortasında yükleniyor ikonu duruyor bunun sebebinin telefondan veya internetten olduğunu düşünmüyorum çünkü bir çok kişide bu oluyor telefon fark etmiyor ve ne evimdeki internet ne telefonun kendi interneti nede başka bir yerdeki internet hiç biri hiyayelerdeki siyah ekran ve yükleniyor ikonunun ilerisini göstermiyor. Buna bir çözüm istiyoruz sebebi ve yapmamız gerekenler nelerdir ?

 41. evet birçok kişide bu sorun var ama çözüm yöntemi bulunabilmiş değil. ingilizce kaynakları araştırabilirsiniz.

  1. bazı hesaplarda aktif değil sebebini bilmiyorum yakın zamanda düzeleceğini tahmin ediyorum.

 42. Ben hikayelerimi izleyemiyorum. İnternetle alakası yok çok iyi çekiyor. Telefonun hafızasıda dolu değil. Hesabımlada bi alakası yok başka hesaptan deniyorum onlarda da izlenmiyor. ne yapabilirim

  1. Bu sorun şuan bazı kişilerde mevcut sebebini ya da çözüm yöntemini bilmiyorum. Eskiden izleyebiliyorsanız telefonu fabrika ayarlarına almayı deneyebilirsiniz.

 43. İstigram hikayeler acilmiyor

  Hikaye kisminda gormek istemedigimiz kisileri gostermeme gibi birseyi yok mu? Herkese bakmak istemiyorum mesela bazilarinin profil fotosunu bile yukarda gormek istemiyorum. Bu engellenilemiyor mu

  1. tabi var görmek istemediğiniz hikayeye basılı tutun ve ***** hikayesini gizle seçeneğini seçin.

 44. İnstagram hikaye kısmım var fakat 1 haftadır tıkladığımda siyah görünüyor paylaşımları göremiyorum..Telefonumu ve instagramı güncelledim fakat sonuç değişmedi

 45. Yarimm hikayeler acilmiyirrr lutfeninstagrami sildim geri yukledim yine duzelmedi ne yaomaliyimm.

 46. Instagrami guncelledim sonra hikayeler acilmadi hikaye attiklari gozukuyor ama hikayeleri acilmiyor bende atamiyorum atiyorum ama kayboluyor ben goremiyorum instagrami sildim geri yukledim duzelmedi ne yapmaliyim yardiim ??

 47. Hikayeleri izleyemiyorum gri bir ekran oluşuyor hikaye gözükmüyor. İnstagramı sildim geri yükledim güncellemeleri yaptım hala sonuç aynı.

 48. ilk hikayeyi attıktan sonra sol üstteki kamera butonuna dokunup yeni fotoğraf ve videolar çekin ve o ekrandayken hikaye seçeneğiyle paylaşım yapın.

 49. Fotoğrafı hikayede paylaşcam ama tam gözükmüyor yarısı yani nasıl ayarlanabilir telefon iPhone

 50. Hikayelere bakamıyorum açılıyor fakat siyah ekran oluşuyo bu arada telefonum da eski değil ve daha önceden görebiliyodum uygulamayı silip yeniden yükledim ama değişen bir şey olmadı ne yapmam gerekiyo

  1. Bu sorunu yaşayan birçok kişi var, sebebini ya da çözüm yöntemini bilmiyoruz. Instagramdan kaynaklı bir sorun.

 51. Hikayeler kisminda siralama neye göre belirleniyor. Benim takip ettiğim; ama karşı tarafin takip listesinde degilim. Ama sık sık hikayesine baktığım kişiler var ancak bir kişi daima önde görünüyor. Sebebi en çok izledigim hikayelerden kaynaklı bir sıralama olabilir mi

 52. Birisinin hikayesini stalklayip sonra i kisiyi engellersek goruntuleyen listesinden cikar miyiz?

 53. Karsilikli takipte olmadigimiz birinin stories ini izleyip sonra o kisiyi engellersek, story iyi goruntuleyenler listesinden cikabilir miyiz?

 54. Hikayede görenlerin sayısına 88 diyor ama kimler görmüş diye aşağıya doğru inerken 87 ye dusuyor nedeni ne?

 55. İnstagram hikayede video paylaşırken 9 saniyeden fazla yükleyemiyorum diğer instagram kullanıcıları 14 saniye kadar video çekimi yapabiliyor bunun sebebi ne olabilir farklı telefonlarla denedim yine olmuyor ?

 56. Merhaba, hikayeme biri bakmış fakat bir kaç saat sonra baktığımda listede ismi kayboldu neden olabilir?

 57. Eskiden hikaye açıyorum ama artık açınca gri ekran gözüküyo uygulamayı guncelledim olmadı sildim ve yeniden yükledim yine olmadı nedeni ne??

 58. instagramda engellediğim bir kişi profilim gizli olmasına rağmen hikayemi görüntülemiş bu nasıl oluyor acaba ?

 59. Arkadasimin instagram sayfasinda hikaye paylasmadigim halde hikayem gorunuyor ve onun arkadaslarinin paylastigi hikayeler ben paylasmisim gibi gorunuyor bunu nasil duzeltebilirim

 60. Çoğu kişininki gibi hikayeleri açtığımda siyah bir sayfa çıkıyor güncelledim ama hala aynı daha önce bu sorun yoktu ne yapabilirim sizce?

 61. Mrb benim anasayfamda üstte arkadaşlarımın hikayeleri var bi kaç kişinin hikayesinin üzerine basılı tutup x kişinin hikayelerini gizle dedim ve gizlendi anasayfamda çıkmıyor fakat onları geri getiremiyorum şimdi tekrar nasıl görücem lütfen yardım

  ( kendi hikayemi gizlediğim kişilerden bahsetmiyorum)

  1. hikayeleri gördüğünüz sayfadayken hikayeleri en sola kaydırın. En sonda gizlediğiniz hikayeleri görebilirsiniz. Üzerine basılı tutup tekrar görünür yapabilirsiniz.

 62. instagram son sürümü güncellendikten sonra kendi paylaştığım hikayeleri de arkadaşlarımın hikayelerini de göremiyorum. (boş siyah sayfa çıkıyor) HTC 10 kullanıyorum android 7 sürümüne geçtim. hikaye sorununu nasıl çözebilirim?

 63. Aynı sorunu ben de yaşıyorum hikayeler boş siyah sayfa şeklinde ne yapabiliriz acaba? samsung tab4 kullanıyorum

 64. Daha düne kadar hikaye paylasa biliyordum ve izleye biliyordum su an ne paylasa biliyorum nede izleye biliyorum neden

 65. Başkasının paylaştığı hikayeleri 1 haftadır göremiyorum. Onceden görüyodum. Birden gitti .
  Hikaye var diyo gosteriyo ama videolari fotilari acmiyo ust kısımdakileri.
  Sildim yine yükledim falan ama düzelmedi ne yapmam gerekiyor acaba ?

 66. Birisi hikayemi izlediği halde izleyenler listesinde adı yok. Bunun nedeni ne olabilir? Acaba tamamını izlemezse listede adı çıkmıyor olabilir mi?

 67. Ayni cihazda 2 hesap acikken birinin hikayesini görüntüledigimde diger hesabinda ismi goruntuleyenler listesinde cikarmi? Cunku 2.hesaba gecis yaptigimda 1. Hesaptan goruntuledigim hikaye sanki acilmis gibi görünüyor.

 68. Merhaba ben arkadaşlarımın hikayelerini göremiyorum uygulamayı kaldırdım geri yükledim yine de sorun ortadan kalkmadı.Bu konuda bi öneriniz var mı

 69. merhabalar benim profilimdeki arkadaşların hikayelerini izleyemiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.kendi hikayemi paylaşıyorum fakat o da görüntülenmiyor daha sonra .lütfen bana dönüş yaparsanız sevinirim.

 70. Profili açık birinin hikayesini izleyip engellersem hikayesini izlediğimi nasil gorebilir normalde görünmüyordu

 71. İyi günler bende ekli olmayan birinin hikayesine bakmıyorum. Ama hikayesindeki halka hep beyaz.Aynı hesap kız arkadaşımdada açık yani tek hesap 2 tlfdada açık ikimizde bu x kişisinin hikayesine bakmıyoruz zaten bizim hesabımızda eklide değil fakat hikayedeki halka hep beyaz ? Neden olabilir acil başım dertte.( x kişisinin profili herkese açık)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir