Instagram hesap çalma yöntemleri programsız telefondan

Instagram hesap çalma yöntemleri programsız telefondan

Hırsızlık hayatın her alanında olduğu gibi sanal dünyada da aynı şekilde devam etmektedir. Her çıkan yeni sistem için kötü niyetli kişiler tarafından saldırılara düzenlenmektedir. Instagram hesabım çalındı ne yapmalıyım? Nasıl geri alabilirim? Gibi sorular alıyoruz. Instagram hesabı nasıl çalınır? Sorusunun cevabını öğrenirseniz hesabınız çalınmayacaktır.

Instagram hesabının çalınmaması için ne yapmak gerekir?

Zor bir şifre kullanın. En az 6 karakterden oluşan içinde harf ve sayı içeren hatta büyük küçük harf ve noktalama işareti içeren bir şifre olmalıdır. Bu şifreler deneme yanılma yöntemiyle ya da şifre kırıcı uygulama ile kırılamaz.

Başkasına ait telefon ve bilgisayardan Instagram hesabınıza girmeyin. Girdiyseniz güvenli çıkış yapın. Yine de kötü niyetli kişiler keylogger adı verilen programlarla bilgilerinizi kaydedebilir. Şirket ve internet cafe bilgisayarlarında bu durumlar görülmektedir.

Telefon numaranızı Instagram üzerinden onaylayın. Böylece hesap korumanız arttırılmış olur.

Takipçi kazanma hileleri gibi uygulama ve siteleri kullanmayın. En iyi takipçi kazanma yöntemi takibe takip yöntemidir.

Güvenli olmayan uygulamalara erişim izni vermeyin. Bilmediğiniz sitelerde Instagram kullanıcı bilgileriniz girmeyin.

Instagram uygulamasında paylaştığınız fotoğrafların orijinalini silmeyin. Instagram hesabınızda yüzünüzün göründüğü bir fotoğraf yoksa Instagram hesabınızı kurtarmak için sizden Instagramda paylaşılmış bir fotoğrafın efektsiz ve filtresiz halini isteyebilir.

Güncelleme:

instagram tarafından kapatılan, çalınan ya da girilmeyen instagram hesaplarınızı ücretli olarak açtırmak için dm ya da mail atın.

ücretli instagram destek hattı: instagram.com/atesstf 

ücretli instagram destek maili: instagramgerialma@gmail.com

 

“Instagram hesap çalma yöntemleri programsız telefondan” için 26 yorum

  1. benm adıma hesap açılmış ama hesabın e posta adresinin şifresi bilinmiyor o hesabın kapanması lazım ama nasıl yaparım ?

  2. Kaydolduğu e mail adresimi bilmiyorum telefondan şifre yenilenmesine rağmen neden uzgunuz yanlis şifre girdiniz diyor

  3. ıstagram şifremi değiştırdi nasıl geri alabilirim kaydolurken hangi numarayla kaybolduğunu unuttum yardım

  4. Benim hesabım çalındı benim adıma herkese rahatsız edici mesajlar yazıyor. E posta mi da unuttum böyle mesajlar atana kadar onemsememistim ne yapmalıyım lütfen soylermisiniz

  5. Merhaba instagram hesabım çalındı almam lazım bana yardımcı olurmusunuz yukarıdaki kod ve link benim işime yaramadı o yüzden ücretli bir şekilde çalınan hesabımı geri alabilirmisiniz acil cevap bekliyorum. Çok önemli

  6. Mehraba Lütfenn Bana Da Yardım Edin insgramda iki Hesabb Açdım Şiffremi E-Postumu Unuttdum Her Şeyi Kayb etdim Lütfenn Yalvarıyorum Hiss Ediyorum Benim Hesabbım Çalınmış Bana Yardım Edin O Hesabbım instagramdan Kaldırılmasını Çok istiyorum Silinmesi üçün Bana Yardım Edin Allah Xatirine Çünkü Hesabbımı Hansısa Biri Çalmış Yalvarıyorum Kulancı ismimi Size Vereyim siz De Silin Çok Zor Durumdayım Allah Xatirene

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.