Instagram Hesabı Nasıl Açılır? Instagram hesabı açılmıyor? Nasıl açabilirim?

Instagram hesabını bilgisayar (pc) üzerinden açamazsınız. Instagram hesabı açmak için Android ya da Windows phone işletim sistemli akıllı telefon veya Ios işletim sistemli Iphone telefonuna ihtiyacınız var.instagram-kaydol

Android telefona veya tablete Instagram yüklemek için Google Play uygulaması üzerinden instagram uygulamasını yükleyin.

Ios (Iphone) telefona Instagram yüklemek için App Store girerek Instagram uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Windows phone işletim sistemli akıllı telefonlar için Microsoft mağazadan Instagram uygulamasını telefonunuza yükleyin.

Uygulama yüklendikten uygulama simgesine tıklayarak çalıştırın.instagram-hesap-açma

Hesabın yok mu? Kaydol yazısına ya da Facebook hesabınız varsa Facebook ile giriş yap yazısına dokunun.  Kaydolmak için telefon numarası ya da e mail adresinizi kullanabilirsiniz. Kullanıcı adı ve şifre gibi bilgileri doldurduktan sonra bitti yazısına dokunun ve hesabınızın açılışını tamamlayın. Hesap işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizle Instagram uygulamasına girebilirsiniz. Facebook bilgilerini girerseniz, Facebooktaki arkadaşlarınızın adreslerine ulaşabilir ve birbirinizi takip edebilirisiniz. Yeni fotoğraflar yükleyerek paylaşım yapın ve fotoğraflarınızı etiketleyerek yayınlayın.

Kullanıcı adı hatalı diyorsa farklı bir kullanıcı adı deneyin. Örneğin kullanıcı adınızın sonuna rakam ekleyin ya da harfleri değiştirerek yazın.

Cihazda çok fazla hesap var ya da Bu cihazda çok fazla kullanıcı kaydedildi hatası alıyorsanız farklı bir cihazda kayıt işlemini tamamlamanız gerekiyor. Yeni kaydınız oluşturulduktan sonra kendi telefonunuzdan giriş yapabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.