Instagram butikleri nasıl açılır?

Instagram butikleri nasıl açılır?

Instagram butikleri ve Instagram mağazaları son dönemin popüler alışveriş dükkânları konumundadır. Instagram nasıl butik açılır? Nasıl takipçi kazanılır? Reklam nasıl verilir? Takipçi satın almak gerekir mi? Satış nasıl yapılır? Gibi konuları ele aldık.

Instagram butiği açmak için hemen Google Play ya da Appstore’dan Instagram uygulamasını indirin ve yükleyin. Butiğinizi temsil eden bir kullanıcı adı seçin eğer sizden önce alınmışsa farklı olmaya çalışın ya da kullanıcı adına sayılar ekleyin yenibutik.2016 gibi.

Biyografiye mağazanız hakkında bilgiler yazın ve arkadaşlarınızı davet edin.

Satış yapacağınız ürünlerin fotoğraflarını çeşitli açılardan bol ışıklı bir ortamda çekin. Fotoğrafın duruğu ve kalitesi alıcıyı cezbedecektir. Büyük butikleri takip ederek fotoğraflarını inceleyin.

Fotoğraflarınızı paylaşırken bol bol etiket kullanın. Ürün ve gündem hakkında popüler hashtagler ekleyin. Sattığınız ürüne göre #aşk, #moda, #sokakmodası, #gömlekmodelleri gibi etiketler kullanın.

Daha fazla kişiye ulaşmak için @kazandıranhesap gibi hesapları takip edin ve bu hesapları takip edenleri takip edin.

Çekiliş ve yarışmalar düzenleyin. Ufak hediyeler koyarak fotoğrafınızı paylaşım altına sayfanızı etiketleyenleri çekilişe dâhil edin.

Satışlarınızı kapıda ödemeli ve ücretsiz kargolu yapın. Sürat kargo ve ptt kargo gibi firmalar kapıda kartla ya da nakit ödemeye izin veriyor. Kargo ve kapıda ödeme ücretini ürüne dâhil ederek satış yapabilirsiniz. Fatura kesmeyi unutmayın vergi müfettişleri internetten satışları takip etmektedir.

Fenomen olmuş hesaplarda sayfanızın reklamını yaptırın. Takipçi ya da hesap satın almayın, en iyisi reklam yapmaktır. Kolay gelsin.

hazır takipçili instagram hesabı satın almak istiyorsanız: instagramgerialma@gmail.com

“Instagram butikleri nasıl açılır?” için 3 yorum

  1. Hesabı belli bir popülerliğe kavuşturana kadar takipçi kullanılması taraftarıyım.
    Tabi ki yine de reklamlarla desteklemek şart.

  2. Merhabalar ben şeyi çok merak ediyorum instagram butiklerinin birçoğu faturalı ürün göndermiyor sadece dışarda da mağazası olanlar gönderiyor ben şimdi açtım diyelim ki butigimi instagramda oturdugum yerden nasıl faturalandirma yapıcam bu konuda bilgilendirirmisiniz lütfen beni

    1. Bu konuda net bilgim yok ama kısaca açıklayayım. Yasal olarak satış yapabilmek için öncelikle bir şirket kurmanız ve vergi levhası almanız gerekiyor. Şirket kurduktan sonra fatura kesmeye başlayabilirsiniz. Herhangi bir muhasebeciden detaylı bilgi alabilir ve işlemlerinizi hazırlamasını sağlayabilirsiniz. Google’da “fatura kesmek için yapılması gerekenler” diye arama yaparak ön bilgi alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.