Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin İçin Kapatılmıştır Instagram hatası

Instagram hesabım açılmıyor, hesabım kapatıldı ne yapmam lazım? Instagram hesabım neden donduruldu? Gibi soruların cevaplarını araştırdık. Kapatılan hesabı açma yöntemleri nelerdir? android id değiştirme nasıl yapılır?

Instagram hesabınız Instagram kurallarına uymadığınız için kapatılmıştır. Genellikle takipçi hileleri kullananlar, çok fazla kişi tarafından haklı sebeple şikâyet edilenler, sakıncalı içerikler paylaşanlar Instagram tarafından engellemektedir. Eğer bu tür bir davranış sergilemediğinizi düşünüyorsanız uygulamalar tarafından ele geçirilmiş olabilirsiniz. Hesabınıza erişim sağlayan uygulamaların Erişimi iptal etmek için mobil tarayıcı ya da bilgisayardan Instagrama giriş yaparak profili düzenle seçeneğinden uygulamaları yönet sekmesine tıklayın ve bütün uygulamaların erişimini iptal edin.

Eğer kuralları ihlal etmediğinizi düşünüyorsanız ya da pişman olduysanız Instagram ile iletişime geçerek hesabınızı geri talep edebilirsiniz. Hesap kurtarması yapmadan önce şifre yenileme isteği göndererek hesabınıza erişmeye çalışın. Şifrenizi değiştirmek kimi zaman işe yaramaktadır. Hesap kurtarma seçeneği için başkasının eline geçen hesabı bildirin bölümünü okuyun.

Hesap kapatılma işlemi belki telefonunuza özel bir durum olabilir. Mümkünse başka bir cihazdan Instagram hesabınıza girmeyi deneyin. Eğer giriş yapabiliyorsanız android id değiştirme yöntemi ile hesabınızı kurtarabilirsiniz. İd değiştirmek için telefonunuzu fabrika ayarlarına almanız yeterlidir. Fabrika ayarlarına almadan id değiştirmek için Titanium backup uygulamasını yükleyin ve açın. Menüden manage android id sekmesine dokunun. Create random id butonuna dokunun ve yes do it butonuna dokunun. Cihazı yeniden başlattığınızda android id değişmiş olacaktır, Instagram uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

Kapatılan instagram hesabını geri alma

Başkasının eline geçen bir hesabı bildirin Instagram linki ile ya da Instagrama sorun bildirme linki ile yetkililere ulaşabilirsiniz.

Instagrama sorun bildirme

https://help.instagram.com/contact/364531043625021

 

(çalınan, kapatılan, açılmayan instagram hesaplarınızı ücretli olarak açtırmak için dm atın ya da cep numaranızı bırakın(yayınlanmayacaktır) whatsapptan ulaşalım.

instagram.com/atesstf

Size ait olmayan hesapları çalmıyoruz!!  Başkasına ait hesapları çalmak ya da o hesaba giriş yapmak suçtur.

Geri alma işlemi ücretli olup hesap geri alındıktan sonra yapılır.)

“Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin İçin Kapatılmıştır Instagram hatası” üzerine 4 yorum

  1. Hesabım kapatıldı,kural ihlali yapılmadı.bilmeden yapılmış ise uyarı da almadık.çalındı ise geri almak istiyorum.15 yaşımdan beri uğraşıyorum ve sebep sunmaksız hesabım hitti.lütfen yardımcı olun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir