Bilgisayardan (PC) Instagrama fotoğraf (resim) nasıl yüklenir?

Bilgisayardan (PC) Instagrama fotoğraf (resim) nasıl yüklenir?instagram pc bilgisayar bluestack

Instagram artık sınırlarını taşmaya başladı. İnsanlar Instagram kullanarak paylaşım yapıyor, egosunu tatmin ediyor, reklamını yapıyor ve para kazanıyor. Instagramdan para kazanmak için reklam yapma ya da Instagram mağazası açıyorlar. Takı, ayakkabı, kazak, saat, mont ve aklınıza gelebilecek her türlü ürünün satışı yapılıyor. Sosyal medya birçok işyeri sahibini kira derdinden kurtararak internet üzerinden satış yapabilme imkânı veriyor. Takipçi sayısı yükselen herkes bir şekilde piyasada yaşamaya çalışıyor. Instagramdan para kazanma konusu farklı bir makale konusu, bu yazı da instagrama fotoğraf atmanın kolay yolunu göstereceğiz. Biliyorsunuz ki telefon ve tabletten Instagram kullanmak bilgisayara göre daha zor ve çok fazla zaman alıyor. Bu gibi bir işlemi bilgisayardan neden yapmayalım? Tabi Instagram resmi olarak buna izin vermese de farklı yöntem ve yollarla bu işlemi gerçekleştirebiliriz. İhtiyacımız olan tek şey bir program. Şimdi Instagrama bilgisayardan resim yükleme yolunu öğrenelim.

Kullanacağımız programın ismi Gramblr.  gramblr.com adresine giderek Windows için gramblr programını indirin. Zip dosyası olarak inen dosyaya çift tıklayın ve gramblr.exe dosyasına çift tıklayın. Gelen menüden çalıştır butonuna tıklayın. Program otomatik olarak çalışacaktır. Kullanıcı bilgilerini girerek kaydolun ve oturum açın.

.jpg uzantılı fotoğrafları uygun ölçüde kestikten ya da küçülttükten sonra Instagrama yükleme yapabilirsiniz.

Gramblr son güncellemelerle birlikte Türk kullanıcılarının gösterdiği ilgi sonrasında türkçe versiyon hazırladı. Fotoğraf yüklemek için oturum açtıktan sonra gelen ekrana yüklemek istediğiniz fotoğrafı tutup sürükleyin yüklendikten sonra altta yer alan kesim ayarlarını seçin ve kaydete tıklayın. filtre ve hareket ayarlarını yaptıktan sonra devam et butonuna tıklayın. Başlık kısmına tag’lerinizi yazdıktan sonra derhal’i seçerek gönder butonuna tıklayın. Ya da ilerleyen bir zamanda göndermek isterseniz başka bir zaman seçeneğini seçerek tarihi girdikten sonra gönder butonuna tıklayın.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.