Ask fm kapatma – Ask.fm şifremi unuttum nasıl kapatılır?

Son zamanlarda internette insanların en çok pişman olduğu şey Ask.fm hesapları oldu. Bir zamanlar bir hevesle açılan ve bir kenara atılan ask.fm hesapları daha sonra hesap sahibine dert oluyor. Çeşitli sebeplere bağlı olarak Ask.fm hesabını kapatmak isteyenler bu yazıdan faydalanabilir.

“Askfm şifremi unuttum” ne yapabilirim?

Ask.fm şifrenizi unuttuysanız ask.fm/login/recover şu link’e mail adresinizi yazın ve gönderin. E-mail hesabınıza gelecek maildeki link ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. Ask fm şifre kırma gibi yöntemler artık işe yaramadığı için mail hesabınıza erişiminiz olmalıdır. Mail adresine erişimi olmayanların ve adına fake ask.fm açılan kişilerin en çok merak ettiği konu ise “ask fm hesabı kaç şikayetle kapanır”.  Ask.fm şikayet etme yolu ile kapatılabilir ancak bu gerçekten hesabın sahte olduğu ortaya çıkarsa mümkündür.  “Ask.fm kaç şikayetten sonra kapanır?” sorusunun cevabı ise aslında haklı bir sebebe ağlı tek şikayet bile yeterlidir. Ask.fm hesabı kapattırma sebebi gerçek değilse hesap kapanmayacaktır. Hesabına erişemeyenler için ask.fm şifre kırma programı gibi uygulamalar hazırlanmış olsa da hiçbiri işe yaramadığı gibi cihazınıza virüs bulaşmasına neden olacaktır. Ask fm hesap silme 2017 yöntemleri de bu konuda çoğu zaman yetersiz kalmaktadır. Bu arada 2017 yılında Ask fm hesap çalma hakkında birçok suç duyurusu bulunmuştur. Ask.fm hesabı çalmak suçtur unutmayın.

“Ask fm şifremi unuttum e postamı unuttum” Hesabıma nasıl girebilirim?

Ask fm hesabınıza ait e mail adresini unuttuysanız işiniz çok zor çünkü ask fm yönetimi mail olmadan size yardımcı olmayacaktır.

Ask fm e posta değiştirme linki ile hesabınızın mail adresini değiştirebilirsiniz.

ask.fm/account/settings/profile adresinden mail adresi değişikliği yapılabilir. askfm şifre değiştirme işlemi için ise ask.fm/account/settings/change-password adresine girmeniz gereklidir.

ask.fm şifremi unuttum nasıl kapatılır?

“şifresi unutulan ask.fm nasıl kapatılır” sorusu ise çok sorulan sorulardan biri haline geldi. Şuan için bu işlem mümkün değildir. Hesabın bağlı olduğu mail ile şifrenizi sıfırlayıp hesabı silebilirsiniz.

Ask.fm hesap silme linki

Aşağıdaki linki kullanarak şifresini bildiğiniz ask.fm hesapları silebilirsiniz. Ask.fm hesabı kapatmak için hesap şifresi gereklidir.

askfm hesap kapatma linki: https://ask.fm/account/settings/disable-account

askfm hesabını kalıcı olarak silme linki https://ask.fm/account/settings/delete-account

 

Ask.fm hesap kapatma ve silme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa ücretli olarak destek alabilirsiniz.

Ask fm hesap kurtarma, mavi tik alma, hesap onaylatma gibi konularda instagram.com/atesstf hesabına DM atabilirsiniz.

Ask fm mail adresi askfmdestek@gmail.com (ücretli destek için kullanabilirsiniz)

“Ask fm kapatma – Ask.fm şifremi unuttum nasıl kapatılır?” için 1 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.